کمپ تابستانی کلاه قرمزی

به اطلاع می رساند که کانون نور در نظر دارد با مشارکت مدرسه فردوسی دومین دوره کمپ تابستانی (کلاه قرمزی - 2 ) را برای کودکان و نوجوانان 3 تا 12 ساله برگزار نماید.

هدف اصلی از برگزاری این کمپ فراهم ساختن محیطی آکنده از شادی، طراوت و نشاط بعنوان بستر لازم برای ارائه آموزش هایی در خصوص زبان فارسی، جلوه های آسمانی، فرهنگ و رسوم اصیل ایرانی و همچنین تقویت تواناییها و مهارت های کودکان و نوجوانان عزیزمان می باشد. فرزندان دلبند ما در این کمپ با شرکت در برنامه های متنوعی که در قالب های متنوع هنری - نظیر نقاشی، سفال گری، خوشنویسی، کاردستی، شعر و قصه خوانی و امثال آن - ارائه می شود، اوقات فراغت خود را سپری خواهند نمود.

همچنین با اجرای برنامه های روزانه مختلف ورزشی، آشنایی با الفبای موسیقی، گردش های علمی و برنامه هفتگی تغذیه و سلامتی ، توانمندی های جسمی-روحی آنان افزایش یافته و روحیه مسئولیت پذیری در آنان تقویت خواهد شد. برگزاری کلاس آموزش زبان های فرانسه - انگلیسی و انجام فعالیت هایی به منظور ارتقاء مهارت های گوناگون فردی و گروهی آنان نیز در این مجموعه ازبرنامه ها تدارک دیده شده است. برنامه های بازی روزانه نونهالان در فضای موجود در محل کمپ پیش بینی شده و بعضی از برنامه ها به زبان های فرانسه و یا انگلیسی برگزار خواهد شد.

خلاصه ای از ویژگی های کمپ کلاه قرمزی به شرح زیر می باشد:

تاریخ شروع 29 ژوئن و تاریخ خاتمه 21 آگوست
پنج روز در هفته - دوشنبه تا جمعه
شهریه هفتگی 75 دلار
شهریه روزانه 19 دلار 

Registration Options:

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام فرزندان خویش در کمپ تابستانی کلاه قرمزی می توانید با شماره تلفن 5145024378 (خانم دهقان) تماس حاصل نمایید.
فرم ثبت نام

قابل توجه: هزینهٔ ثبت نام کمپ را میتوانید در اظهارنامه مالیاتی سالانه خود اعلام نمأیید.


 Camp-KolahGhermezi2015

 

پیوستن به خبرنامه