برنامهٔ شنا ویژهٔ‌ بانوان و کودکان - تابستان 2017


نظر به استقبال شایان توجه بانوان گرامی‌ از برنامهٔ شنای بانوان در دوره‌های گذشته و در جهت کمک به ارتقأ سطح سلامت و شادابی جامعهٔ بانوان ایرانی‌ ساکن مونترآل، استخر دانشگاه مک گیل برای ششمین سال متوالی‌ و برای دومین نوبت در سالجاری توسط این کانون اجاره‌ گردیده است.

استخر مذکور با کیفیت عالی، مشخصات استاندارد و دارای کلیه امکانات لازم شامل رختکن ، دوش آب گرم و نجات غریق می باشد. همچنین براساس هماهنگی بعمل آمده با مسئولین مربوطه، کلیه درها و پنجره های دسترسی به استخر در ساعات استفاده اختصاصی کانون پوشانیده خواهد شد.

.در این دوره بانوان محترم و کودکان میتوانند در گروه‌ شنای آزاد ثبت نام به عمل آورند

شرایط عمومی ثبت نام:

 1. استفاده از استخر در ساعات اعلامی منحصر به ثبت نام شدگان توسط کانون می باشد. علیرغم برگزاری برنامه در استخر دانشگاه مک گیل، استفاده دانشجویان آن دانشگاه در ساعات مذکور نیز موکول به ثبت نام آنان و پرداخت وجه مربوطه به کانون می باشد.
 2. شرکت خانمها در این برنامه هیچگونه محدودیت سنی ندارد . مادران محترم می توانند کودکان خویش را نیز بهمراه داشته باشند. بدیهی است در اینصورت، ثبت نام جداگانه برای کودکان - با تعرفه نرخهای مشابه - بایستی پیشاپیش و بصورت آنلاین صورت گرفته باشد.
 3. - ورود همراهان ثبت نام شدگان - خصوصا" والدین کودکان - به داخل آب مشروط به ثبت نام آنان در برنامه می باشد.

تذکرات مهم:

 1. ابطال ثبت نام پس از شروع کلاس ها، با محاسبه جلسات گذرانده شده بر حسب نرخ جلسه‌ای امکانپذیر خواهد بود.
 2. لطفا کپی‌ برگه ثبت نام(Paypal) را بهمراه داشته باشید.
 3. لطفا ایمیل خود را هنگام ثبت نام برای ما ارسال کنید تا در صورت نیاز (اطلاع رسانی) بتوانیم برای شما ایمیل ارسال نماییم.

ثبت نام:

 • تعداد جلسات: 6 جلسه
 • دورهٔ کامل شنا 40 دلار
 • 6 جلسه کودکان زیر دو سال 20 دلار
 • 3 جلسه 20 دلار
 • تک جلسه 10 دلار
 • تخفیف ۱۰% اضافه برای "یاوران نور"

 

Swimming Summer 2017 Options:

 

پیوستن به خبرنامه