دعوت به همکاری برای برپایی غرفه هنری فرهنگی ایران در فستیوال بین المللی تابستانی

بنام خدا

سلام به تمامی علاقمندان فرهنگ و هنر ایران زمین!

باطلاع می رساند که شهر مونترال همه ساله میزبان یکی از فستیوال های بین المللی فرهنگی می باشد که در فصل تابستان و با حضور نمایندگانی از بیش از پنجاه کشور جهان در این شهر برگزار می گردد. شرکت کنندگان در این جشنواره به ارائه و معرفی مراسم ملی و آثارفرهنگی خویش پرداخته و نمونه هایی از آنها را نیزدر غرفه های خود بفروش می رسانند.

کانون فرهنگی نور در نظر دارد در سالجاری با شرکت در این فستیوال و با اداره غرفه فرهنگی ایران در آن، گوشه ای از گنجینه فرهنگ، تاریخ و هنرغنی ایران زمین را به دیگران معرفی نماید. در نظر است تا در طی مدت برگزاری این جشنواره، انواع صنایع دستی ایران مانند خاتم، مینا، فرش، گلیم، آلات موسیقی سنتی، لباس های محلی و همچنین شیرینی ها و نوشیدنی های ایرانی را در معرض دید ده ها هزار نفر بازدید کننده از سراسر جهان قرار داده و گزبده ای از آنها را بفروش برساند.

با توجه به اهمیت نخستین حضور نماینده ایران در این جشنواره بین المللی، این کانون صمیمانه از همه شما برای هر گونه همکاری در کمیته اجرایی این برنامه دعوت می نماید.

علاقمندان می توانند مراتب تمایل به همکاری خود را از طریق ارسال ایمیل به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اعلام نمایند تا از آنان جهت شرکت در کمیته اجرایی این رخداد برجسته دعوت بعمل آید.

با سپاس

کانون فرهنگی نور

پیوستن به خبرنامه