برنامه ی شنا ویژه ی بانوان

بنام خدا

... و خداوند متعال همه جانداران را از آب، زندگی بخشید....

بدینوسیله باطلاع می رساند که به لطف الهی مجموعه تلاشهای دست اندرکاران در کانون فرهنگی نور به ثمر نشسته و برای نخستین بار، استخر دانشگاه مکگیل جهت کلاس شنا مخصوص بانوان ایرانی در ایام گرمای تابستان آماده استفاده آنان می باشد.

استخر مذکور با کیفیت عالی، مشخصات استاندارد و دارای کلیه امکانات لازم شامل رختکن اختصاصی، دوش آب گرم و دو نفر خانم نجات غریق می باشد. همچنین براساس هماهنگی بعمل آمده با مسئولین مربوطه، کلیه درها و پنجره های دسترسی به استخر در ساعات استفاده اختصاصی کانون پوشانیده شده و از هرگونه تردد افراد غیر مجاز - حتی بانوان فاقد مدارک ثبت نام - جلوگیری خواهد شد. ضمناً ساعت استفاده ار استخر به گونه ای انتخاب شده است که سانس بعدی نیز منحصربه استفاده خانمها می باشد. لذا از جهت لزوم تخلیه فوری استخر نیز جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و تعطیلی موقت این برنامه در ایام مذکور، لازم است تا ثبت نام علاقمندان در اسرع وقت انجام گیرد. توجه عزیزان را همچنین به این نکته جلب می نماید که قیمت ویژه اعلامی بمیزان 55% نسبت به تعرفه عادی استخر مذکور ارزانتر می باشد.

  • محل : استخر شنای دانشگاه مک گیل
  • ساعت: از 10:30 تا 11:30 صبح
  • روز: یکشنبه هر هفته از 27 ماه May لغایت 15 ماه July (بمدت 8 جلسه)

نشانی استخر


View Larger Map

یادآوری می نماید که استفاده از استخر بانوان هیچگونه محدودیت سنی نداشته و مادران محترم می توانند کودکان خویش را نیز بهمراه داشته باشند. بدیهی است در اینصورت، ثبت نام جداگانه برای کودکان - با تعرفه نرخهای مشابه - بایستی پیشاپیش و بصورت آنلاین صورت گرفته باشد. مربیان آموزشی در کلاسهای جداگانه - متناسب با سن و سطح آشنایی آنان به شنا - به آموزش کودکان و بزرگسالان خواهند پرداخت. تعداد افراد آموزشی در هر کلاس 8 تا 10 نفر خواهد بود.

نکته: بعلت تقارن روزهای تعطیلی یکشنبه 24 ژوئن و 1 جولای با اوقات استفاده از استخر، اوقات جایگزین بترتیب در روزهای شنبه 23 و 30 ژوئن در نظر گرفته شده است. ساعت استفاده از استخر در روز شنبه 23 ژوئن، بطوراستثنایی از ساعت9:45 تا 10:45 خواهد بود.

کانون فرهنگی نور

پیوستن به خبرنامه